با توجه به تقاضای بازار در زمینه اتوماسیون های اختصاصی، پرسینا با تشکیل تیم های تحقیق (Research)، آنالیز سیستم (Analysis)، و گسترش (Development) چرخه کامل تولید اتوماسیون های اداری از ابتدا تا انتها را در خود پایه گذاری نموده است.

تجربه انجام پروژه های متعدد اتوماسیون و رضایت کامل کارفرمایان از نتایج پروژه ها، موجب خودباوری بیشتر مدیران و کارکنان  پرسینا برای قدم گذاشتن در این عرصه شده است و امروز پرسینا در توانایی خود برای طراحی و پیاده سازی پیچیده ترین نرم افزارها مرزی برای خود نمی بیند.

مشتریان مختلف، نیازهای متفاوتی دارند و منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری به حدی خاص یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی جهت پاسخ به نیازهای وی در بازار موجود نباشد و مجبور باشد به دلیل عدم  تطابق نرم افزار بات نیازمندی ها، از تعدادی از خواسته ها چشم پوشی کند.

تولید و استفاده از نرم افزار سفارشی از جمله  راهکارهایی است که پرسینا برای رهایی از این مشکل و تطابق کامل نرم افزار با خواسته ها و نیازمندی ها و نیز برای راحتی و امنیت بیشتر، به این گونه مشتریان ارائه می نماید.

اتوماسیون تحت وب

پرسینا با توجه به تجربه و قدرت تیم برنامه نویسی خود قادر است ایده های شما را به کار بسته، نیازمندی های شما را تحلیل نموده و نرم افزاری که همیشه آرزوی آن را داشته اید با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن برای شما تولید نماید.

مزایای اصلی استفاده از یک نرم افزار سفارشی عبارتند از:

  • ایفای نقش فعال در طراحی یک نرم افزار سفارشی جهت بهبود کسب و کار و شناخت کامل نیازمندی ها
  • برتری بر سایر رقبا به دلیل در اختیار داشتن یک ابزار اختصاصی برای انجام امور
  • عدم چشم پوشی از پاره ای از نیازها به دلیل نبود امکانات در نرم افزار مورد استفاده

گفتگو با کارشناس

برای گفتگو با کارشناسان پرسینا هم اکنون تماس بگیرید.

اگر در انتخاب و یا استفاده از سرویس موردنظر خود دچار مشکل شده اید و پاسخ سوالات خود را در بخش راهنما و بانک سوالات متداول پیدا نمی کنید، کارشناسان پرسینا با دانش فنی بالای خود، نیازمندی های شما را بطور کامل درک نموده و در انتخاب و یا رفع مشکل به شما کمک خواهند نمود.
کارشناسان مجرب پرسینا، در هر لحظه پاسخگوی شما بوده و سعی دارند تا در کوتاهترین زمان مشکلات و درخواستهای شما را بررسی نموده و در صورت نیاز به بخش های مربوطه ارجاع دهند.