راهنمای کامل راه اندازی، مدیریت و نگهداری وب سایت

می خواهید به دنیای آنلاین بپوندید و یک سایت جدید راه اندازی کنید یا می خواهید سایت قدیمی خود را که چند سال پیش طراحی شده است به صورت جدید طراحی نمایید. سایت شما خواه یک سایت شخصی برای نمایش عکس های شما باشد خواه یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات شما؛ راه اندازی، مدیریت و نگهداری آن می تواند امری مفرح باشد و بسیار ساده تر از آنچه شما می اندیشید. پرسینا این راهنما را برای کمک به شما جهت راه اندازی، مدیریت و نگهداری وب سایتتان آماده و ارائه کرده است.
بانک سوالات متداول

با استفاده از بانک سوالات متداول، شما می توانید پاسخ بسیاری از سوالات و مشکلات خود را در کوتاهترین زمان ممکن و با صرف کمترین انرژی پیدا نمائید. کافی است به بانک سوالات متداول پرسینا مراجعه نموده و سوال خود را در میان انبوه سوالات موجود در آن جستجو نمائید. دسته بندی موضوعی سوالات و امکان جستجوی عبارت مورد نظر، مدت زمان جستجو را به کوتاهترین زمان ممکن تقلیل داده و شما را از خواندن تمامی موارد بی نیاز می سازد.


درخواست پشتیبانی

با استفاده از سیستم ثبت و پی گیری درخواست پشتیبانی پرسینا، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست پشتیبانی خود را به دپارتمانهای مربوطه ارسال نمائید و پاسخ درخواستهای خود را پی گیری نمائید. جهت استفاده از این سیستم شما باید ابتدا در پرسینا عضو شوید، سپس درخواست خود را از طریق سامانه پشتیبانی پرسینا مطرح نمائید. و تا پاسخ دهی کامل به سوال یا مشکل شما با پشتیبانان پرسینا گفتگو نمایید
گفتگو با کارشناس

برای گفتگو با کارشناسان پرسینا هم اکنون تماس بگیرید.

اگر در انتخاب و یا استفاده از سرویس موردنظر خود دچار مشکل شده اید و پاسخ سوالات خود را در بخش راهنما و بانک سوالات متداول پیدا نمی کنید، کارشناسان پرسینا با دانش فنی بالای خود، نیازمندی های شما را بطور کامل درک نموده و در انتخاب و یا رفع مشکل به شما کمک خواهند نمود.
کارشناسان مجرب پرسینا، در هر لحظه پاسخگوی شما بوده و سعی دارند تا در کوتاهترین زمان مشکلات و درخواستهای شما را بررسی نموده و در صورت نیاز به بخش های مربوطه ارجاع دهند.