سرور اختصاصي

سرور اختصاصی یک راه حل خوب برای وب سایت های بزرگ و پر بازدید و مشاغل مهمی است که به امنیت، منابع، سرعت، پهنای باند بیشتر و پشتیبانی اختصاصی نیاز دارند.

شرکت پرسینا با اتکا به تجربه موفق و چندیدن ساله خود در ارائه خدمات هاستینگ و با توجه به نیاز مشتریان، اقدام به راه اندازی و ارائه خدمات سرور اختصاصی در ایران و کشورهای دیگر نموده است. سرورهای اختصاصی پرسینا مجهز به جدیدترین سخت افزارها و آخرین نگارش نرم افزارها می باشند. امکانات حرفه ای، مانیتورینگ و کنترل شبانه روزی سرورها و قیمت مناسب، موجب استقبال شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی از این سرویس پرسینا گردیده است.

گفتگو با کارشناس

برای گفتگو با کارشناسان پرسینا هم اکنون تماس بگیرید.

اگر در انتخاب و یا استفاده از سرویس موردنظر خود دچار مشکل شده اید و پاسخ سوالات خود را در بخش راهنما و بانک سوالات متداول پیدا نمی کنید، کارشناسان پرسینا با دانش فنی بالای خود، نیازمندی های شما را بطور کامل درک نموده و در انتخاب و یا رفع مشکل به شما کمک خواهند نمود.
کارشناسان مجرب پرسینا، در هر لحظه پاسخگوی شما بوده و سعی دارند تا در کوتاهترین زمان مشکلات و درخواستهای شما را بررسی نموده و در صورت نیاز به بخش های مربوطه ارجاع دهند.