چرا پیوستن به پرسینا می تواند هیجان انگیز باشد؟

استخدام در پرسینادر طول سالهای گذشته پرسینا روزهای تلخ و شیرین زیادی را تجربه کرده است. اما همیشه حرکت رو به جلو و قدرتمند خود در مسیر نفوذ به بازار گسترش نرم افزار و میزبانی وب را ادامه داده است. ما باور کرده ایم که خلاقیت و تفکر بی مرز و جنون در ابداع چیزی است که بازار جوان ما تشنه آن است.

هسته مرکزی پرسینا یک تیم گسترش نرم افزار خلاق و با انگیزه است. تیمی که اعضای آن نه تنها همکار بلکه تبدیل به یک خانواده شده اند. ما روزهای زیادی را در کنار هم کار کرده ایم. باهم یاد گرفته ایم، با هم کد نوشته ایم، طراحی کرده ایم، بحث کرده ایم، صبحانه و ناهار و شام خورده ایم و به معنای واقعی با هم زندگی کرده ایم.

و اکنون ما نیاز به گسترش تیم خود داریم. اگر خود را به عنوان یک فرد باهوش می شناسید از دید ما یک کاندیدای پیوستن به پرسینا هستید. اگر می توانید ثابت کنید که برای پرسینا مفید هستید ما حاضریم شما را استخدام کنیم. فقط یادتان باشد که ما نیاز به توانایی بی انتهای شما نداریم بلکه چیزی که برای ما مهم است انگیزه شما در یادگیری و تبدیل شدن به یک عضو تیم است. اگر امتیاز 100 از 100 را به خود نمی دهید باز هم ما دوست داریم درباره شما بشنویم.

همکاران ما در پرسینا همه جوان هستند، فضای پرسینا پر از جوانی و شور است و همه ما مشتاق آشنایی با دوستان جدید هستیم. در پرسینا اولویت اول کار است اما با هم تفریح هم می کنیم. شاید این هم می تواند یک دلیل برای پیوستن شما به پرسینا باشد.

تیم پرسینا برای جایگاه های زیر باز است:

طراح وب:
اگر تا کنون حدودا بیشتر از 10000 وب سایت دیده اید و در طراحی بیش از 50 وب سایت همکاری داشته اید رزومه خود را برای ما بفرستید. لطفا به خاطر داشته باشید که ما طرفدار نظریه انتخاب بهترین راه حل هستیم. پس مثلا اگر JavaScript بلد هستید نمونه کارهایی را به ما نشان دهید که با jQuery انجام داده اید. یا اگر طراحی صفحات وب با HTML را بلدید نمونه کارهایی را به ما نشان دهید که بدون Table انجام داده اید. البته دوباره تکرار می کنیم که اگر فقط انگیزه و شور یادگیری بهترین راه حل را دارید باز هم ما علاقه مند شنیدن درباره شما هستیم.

برنامه نویس:
در مورد برنامه نویس، بنابر دلایل ساده ای ما فقط نیاز به کارآموز داریم. اگر انگیزه و شور یادگیری بهترین راه حل را دارید ما علاقه مند شنیدن درباره شما هستیم.

اپراتور، پشتیبان وب سایت و مولد محتوا (خانم):
بعضی از وب سایت های ما نیاز به پشتیبانی و تولید محتوا دارد. اگر یک گودری (مشتری پروپا قرص Google Reader) هستید یا قلم روانی دارید یا در مورد IT زیاد می دانید دوست داریم درباره شما بدانیم.


رزومه یا درخواست همکاری خود را به ایمیل jobs [at] persina [dot] com ارسال نمایند.

با تشکر، منوچهر داداشی
مدیر عامل