من می خواهم دامنه ام را که قبلا نزد شرکت دیگری ثبت کرده ام به پرسینا منتقل کنم، در ضمن می دانم که شرکت قبلی از OnlineNIC بعنوان Registrar استفاده نموده است. برای این منظور چه اقدامی باید انجام دهم؟

براي انتفال دامنه اي که قبلا توسط شرکتهاي دیگر نزد OnlineNIC به ثبت رسيده است، با شرکت ثبت کننده دامين خود تماس حاصل نماييد و از آنها بخواهيد تا دامين شما را به Reseller ID پرسینا به کد 565595 انتقال دهند. پس از انتقال دامين توسط شرکت ثبت کننده فعلي دامين خود، تنها 5 روز فرصت داريد تا بخش میزبانی وب پرسینا را براي تکميل عمليات انتقال مطلع نماييد. در صورت تاخیر بیش از 5 روز باید مجددا از شرکت ثبت کننده فعلی دامنه خود بخواهید تا دامنه را به پرسینا منتقل نماید.
دسته : انتقال
تاریخ بروز رسانی : ۱۳۹۰/۵/۸    تعداد بازدید : 1177
گفتگو با کارشناس

برای گفتگو با کارشناسان پرسینا هم اکنون تماس بگیرید.

اگر در انتخاب و یا استفاده از سرویس موردنظر خود دچار مشکل شده اید و پاسخ سوالات خود را در بخش راهنما و بانک سوالات متداول پیدا نمی کنید، کارشناسان پرسینا با دانش فنی بالای خود، نیازمندی های شما را بطور کامل درک نموده و در انتخاب و یا رفع مشکل به شما کمک خواهند نمود.
کارشناسان مجرب پرسینا، در هر لحظه پاسخگوی شما بوده و سعی دارند تا در کوتاهترین زمان مشکلات و درخواستهای شما را بررسی نموده و در صورت نیاز به بخش های مربوطه ارجاع دهند.