دامنه جانشین (Domain Aliasing) چیست؟

دامنه های جانشین دامنه هایی هستند که اگر کاربر آنها را در مرورگر وارد نماید، بازهم صفحه مربوط به دامنه اصلی را مشاهده خواهد نمود. با استفاده از دامنه های جانشین شما مي‌توانيد اشتباهات تايپي كاربران را اصلاح نماييد. براي مثال چنانچه نام دامين شما persina.com است و كاربر persina.ir را وارد نمايد در صورتي كه دامين دوم یعنی persina.ir را ثبت کرده و آنرا به عنوان دامنه جانشین persina.com تعریف كرده باشيد، باز هم كاربر صفحه‌ي اول سايت persina.com را مشاهده خواهد كرد. شما مي توانيد كليه‌ي اسامي نام شرکت، نام محصول و نامهای مرتبط و ... را ثبت كنيد و آن‌ها را به عنوان دامنه جانشین (Domain Aliasing) به وب سایت خود متصل نماييد. اين عمل براي بالا بردن کاربران سایت شما بسيار مفيد است و كار آنها را براي يافتن وب سايت شما بسيار آسان مي‌سازد.
دسته : عمومی
تاریخ بروز رسانی : ۱۳۸۹/۱۲/۱۶    تعداد بازدید : 2329
گفتگو با کارشناس

برای گفتگو با کارشناسان پرسینا هم اکنون تماس بگیرید.

اگر در انتخاب و یا استفاده از سرویس موردنظر خود دچار مشکل شده اید و پاسخ سوالات خود را در بخش راهنما و بانک سوالات متداول پیدا نمی کنید، کارشناسان پرسینا با دانش فنی بالای خود، نیازمندی های شما را بطور کامل درک نموده و در انتخاب و یا رفع مشکل به شما کمک خواهند نمود.
کارشناسان مجرب پرسینا، در هر لحظه پاسخگوی شما بوده و سعی دارند تا در کوتاهترین زمان مشکلات و درخواستهای شما را بررسی نموده و در صورت نیاز به بخش های مربوطه ارجاع دهند.