خبرخوان فارسی خبرخون، پروژه تازه شرکت پرسینا

۱۳۹۱ سي تير

شرکت پرسینا موفق به راه اندازی پروژه تازه خود به نام خبرخون شد.

امروزه در فضای وب روزانه چندین هزار عنوان خبری توسط خبرگزاری های فارسی تولید میشود. اما پراکندگی اخبار فارسی، کاربران فارسی زبان را در یافتن اخبار مورد نظر خود در میان انبوه وب سایت های خبری و خبرگزاری ها ناتوان می سازد. افزون بر این، عدم وجود یک سرویس قدرتمند خبری برای تشخیص هوشمند موضوعات داغ خبری موجب می شد کاربران برای دریافت اخبار روز به ناچار یک وب سایت خبری را به عنوان مرجع اخبار خود برگزینند و خود را از اخبار کامل محروم سازند. پرسینا برای پر کردن این خلاء پس از تلاش و سرمایه گذاری یکساله، پروژه جدید خود به نام خبرخون را به وب فارسی معرفی کرد.

خبرخون یک جستجوگر هوشمند اخبار است که بصورت خودکار روزانه هزاران خبر را از وب سایت های خبرگزاری های معتبر جمع آوری نموده و آنها را پردازش و طبقه بندی می نماید.

طبقه بندی اخبار با استفاده از الگوریتم های پیشرفته صورت می گیرد و افزون بر این خبرهایی با ماهیت و محتوای مرتبط نیز بصورت هوشمند با یکدیگر ارتباط داده شده و برای کاربران نمایش داده خواهد شد. سایت خبرخون به کاربران خود کمک می کند تا به جای مراجعه به وب سایت های متعدد خبری، اخبار همه خبرگزاری ها را با صرف زمان و انرژی کمتر و به صورت یکجا و دسته بندی شده مشاهده و مطالعه نمایند. خبرخون به صورت هوشمند اخبار مهم و داغ را از میان انبوه خبرهای روز انتخاب می نماید، و آنها را دسته بندی می نماید. هیچ یک از اخبار منتشره توسط خبرخون ایجاد نمی شود بلکه متن خبر منتشر شده توسط خبرگزاری های معتبر و مجاز به فعالیت در ایران، بدون هیچگونه تغییر و تحریفی و با رعایت کامل امانت داری توسط ربات هوشمند خبرخون در سایت ثبت شده و برای کاربران نمایش داده می شود. خبرخون با احترام به قانون کپی رایت و در جهت حفظ حقوق خبرگزاری ها، نام و لوگو منبع خبر و لینک خبر در سایت منبع را در کنار هریک از اخبار ثبت شده به کاربران نمایش می دهد و کاربران میتوانند با کلیک روی لینک خبر، آن را در سایت منبع نیز مشاهده نمایند. خبرخون در روزهای ابتدایی تابستان 1391 افتتاح گردید و اکنون توسط سرورهای قدرتمند شرکت پرسینا نگهداری می گردد.

سرویس های خبرخون کاملا رایگان است و ما از شما دعوت می کنیم که خواننده همیشگی اخبار خبرخون باشید. جهت مشاهده و استفاده از خدمات خبرخون می توانید به آدرس http://khabarkhoon.com مراجعه نمایید. همچنین اگر درباره نحوه کار خبرخون کنجکاو هستید، می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.


دسته : اخبار
تعداد بازدید : 4697

دیدگاه خود را بنویسید

: (الزامی)
: (الزامی)
:
ارسال